• להתלבש לעבודה גם במידות גדולות

התאמת מערכת הלבוש אל מקום העבודה הינה אחד הנושאים החשובים ביותר לכל אדם עובד. כל אחד מאיתנו רוצה להיראות במיטבו כאשר הוא יוצא ליום עבודה, וגם גברים במידות גדולות יכולים להיראות נהדר ולשדר סמכותיות, מקצועיות ועוצמה, על ידי התאמה של מערכת לבוש איכותית ואופנתית.
 

רכשו במקום הנכון

רכישה של בגדים במידות גדולות בחנות ייעודית, תוכל לאפשר לכם למצוא את הבגדים הטובים ביותר ואת הבגדים הנכונים ביותר למידות שלכם. כאשר ניגשים אל חנות המתמחה במידות גדולות, לא רק שהמגוון הוא גדול יותר, אלא גם, הגזרות והבדים נבחרו בצורה אידיאלית על מנת להתאים לכם.
 

התאמת הבגד אל המבנה

הכלל הראשון ללבוש טוב הוא התאמה של הבגד אל מבנה הגוף ואל הגזרה. יש להיזהר מבחירה של בגדים רחבים או גדולים מידיי ממידותיכם. בד נופל, קמטים בבגד או בליטות עשויים לגרום לכם להיראות מרושל מידיי, וזה בהחלט משהו שיש להימנע ממנו כאשר אנחנו מגיעים אל המשרד. דאגו להתאים את אורך המכנסיים ואת אורך השרוולים, תוכלו לעשות זאת אצל כל תופר. ההמלצה היא למדוד את הבגדים כבר בחנות, וכך תוכל ליהנות משירותי תיקונים כבר במקום.
 

התמקדות באיכות הבד

חשוב להקפיד על בחירה של בדים נושמים, בדים טבעיים ובדי כותנה הן האפשרות הטובה ביותר. כאשר הבגדים נעימים לגוף, הם גם נוחים הרבה יותר, וכאשר נוח לנו, אנו משדרים את הנוחות הזאת, בהליכה, בתנועה ובהתנהגות. בנוסף לכך, בדים אלו הינם בעלי משקל קל, אשר לא יכבידו עליכם במהלך יום עבודה עמוס. שימו לב להרכבי הבד בתווית הבגד, ואל תתביישו לשאול את המוכר אודות סוגי הבד שונים.
 

גזרה קלאסית ומעוצבת

בגדים בגזרה קלאסית מעולם לא יוצאים מהאופנה והם תמיד מחמיאים, לכל אחד, בכל מידה ובכל מקום. הקפידו לבחור בגזרות ישרות, כאלו שאינם גורמים לכם להיראות גדולים עוד יותר. הימנעו מבחירה בהדפסים או קשקושים על הבגד והיצמדו אל צבעים כהים. בגד אשר גזור ותפור בצורה איכותית, מיד יעיד עליכם כי אתם בעלי חוש אסתטי ומקפידים על המראה, גם בגדים במידות גדולות יכולים לתחם את הצורה שלכם ולהשוות לכם מראה מסודר ומאורגן, אלמנט שהוא חיוני ביותר במקום העבודה.

חנות ביג סייז מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב ואיכותי של בגדים במידות גדולות, אשר יתאימו לכם לעבודה, ויאפשרו לכם לשדר סמכותיות, חריצות, רצינות ומקצועיות.

מידות גדולות לגברים