• איך להתלבש נכון במידות גדולות

BIG SIZE היא החברה היחידה המספקת מידות גדולות לגברים. בין אם אתם גברים גבוהים מאוד ומלאים ובין אם אתם מתהדרים במבנה גוף רחב מאוד, בחברה תוכלו למצוא את החולצות, המכנסיים והחליפות המתאימים לכל אירוע. אז איך להתלבש נכון במידות גדולות? להלן התשובות.
 

צבעים – לשבור את כל המיתוסים

למרות המחשבה שצבע שחור מרזה, לא חייב להתפשר על הצבע ברכישת בדגים במידות גדולות. צבעים של בגדים במידות גדולות יכולים להיות מכל הגוונים ולהתאים למבנה הפנים וצבע העור של הלקוח באופן שיבליט את היתרונות שלו. שילוב בין הגוונים השונים יכול לתת מראה מטושטש ועדכני ולהפוך גם את הלובש מידות גדולות מאוד לבעל מראה צעיר, אופנתי ומעודכן.

BigSize-מידות גדולות לגברים

בחירת גזרות נכונות – לא לאוהלים

הנטייה של מי שלובש מידות גדולות לטשטש את אברי הגוף השונים על ידי לבישת בגדים בגזרה של אוהלים ובבדים נשפכים וגדולים על הגוף. הבעיה במראה זה שהוא מעניק גם לאנשים הצעירים ביותר מראה של אנשים מבוגרים ולא מעודכנים אופנתית.

טוניקות ארוכות, שמלות רחבות, חולצות הגדולות פי כמה מהמידה הנכונה ומכנסיים לא מתאימים במידות יכולים לעשות את הפעולה ההפוכה ולהרחיב עוד יותר את הגוף הרחב ולכן חשוב מאוד לבחור בגזרות מחמיאות המתאימות למבנה הגוף ושיש להן אפשרות לטשטש את האזורים הלא מחמיאים ולהבליט את האזורים המחמיאים של הגוף.
 

פסים לרוחב-תמיד באופנה!

פסים לרוחב עם עקב אכילס של כל תלבושות המידות הגדולות למיניהן.
פסים לרוחב מטשטשים את הבטן ולכן פסים לרוחב תמיד באופנה!
המלצה: ניתן לבחור בהדפסים של פסים באלכסון שמחמיאים לגוף מלא או בפסים עבים מאוד.

BigSize-מידות גדולות לגברים

גזרות לא חייבות להיות גזירות

הסוד של לבוש יפה לאנשים גדולים הוא בגזרות. השקעה בגזרה הנכונה ווידוא הגזרה המתאימה ביותר בעבור מבנה הגוף של הלובש את הבגדים יכולה במידה רבה להפוך כל בגד למתאים ואיכותי. לאנשים הזקוקים למידות גדולות מומלץ לדבוק בגזרות המחמיאות כמו מחשופי A לאזור הכתפיים למי שיש כתפיים יפות ובולטות, חולצות עם קווים הנחתכים לאורך ויוצרים מראה מחוטב וצר של הגוף וגזרות מחויטות גם חולצות מכופתרות שמתאימים בדרך כלל למבנה גוף רחב וגדול.
 

מידות גדולות לגברים