• אופנת בגדים לגברים מלאים

לאחרונה ניתן להבחין בהרבה נשים מלאות בעולם וסטיילינג והדוגמנות, עולם האופנה, מדיות הבידור והתקשורת, נשים אלו לא אחת מעפילות בצורה משמעותית על הנשים הרזות, מבחינת המראה החיצוני והאמירה שהן משדרות מידות גדולות לגברים.
 

על אנשים גדולים ודימוי עצמי

שינוי תפיסתי ומהפכני זה, הוא פועל יוצא של קבלה עצמית של נתונים גופניים, כאשר המאבק להרזות על ידי דיאטות קיצוניות ואימוני כושר אישיים שכרוכים בהוצאות מרובות, הולך ומייתר לחלוטין לנוכח ההשלמה עם המראה הגופני הנתון. כל עוד לא מדובר באיזושהי הפרעה בריאותית, כיום לא נראית עוד שום סיבה הגיונית להתאמץ להסתיר את הנתונים הגופניים או לנסות לשנותם בדרכים קיצוניות.

כך קורה שיותר ויותר נשים גדולות, במלוא מובן המילה, בוחרות דווקא להעצים ולטפח את יופיין בכל האמצעים האפשריים.
 

האם בארץ ישנו מבחר גדול של פריטי לבוש במידות גדולות?

בכל הנוגע לעולם האופנה, גם כאן השינוי התפיסתי הזה נוכח ובא לידי ביטוי בצורה המובהקת ביותר, כך שניתן לראות כיום הרבה יותר בגדים לאנשים מלאים מעוצבים ומרשימים לא פחות מהבגדים במידות הקטנות. אולם התופעה הרבה יותר שכיחה במדינות שמעבר לים, כאשר דווקא בישראל לא ניתן ליהנות ממבחר גדול של בגדים לאנשים מלאים.

כיום לא ניתן למצוא היצע מגוון ורחב מדי של אביזרי אופנה במידות גדולות כמו למשל שמלות ערב ועוד פריטי לבוש לאירועים חגיגיים ולאירועי היומיום.
 

עיצוב בגדים במידות גדולות

כל עוד מדובר באופנה במידות גדולות הרי שמדובר בבגדים שבאים להבליט את כל התכונות הבולטות והמושכות בגופה של האישה, החל בהבלטת חמוקי האישה ועוד זוויות שונות בגוף. בסופו של דבר הבגד המתקבל הופך את האישה לסקסית בעלת מראה עגול ומקומר אשר מתאים בצורה אופטימאלית לגוף רך ונשי.

אולם הדבר תופס ונכון לא רק לנשים אלא גם לגברים המלאים שבינינו שיכולים ליהנות ממראה נהדר באמצעות רכישה של בגדים במידות גדולות מעוצבים ומושקעים, מבלי הצורך להילחם במשקל על ידי אימוני כושר אישיים ומפרכים.

מידות גדולות לגברים