• אודות

אם אתם מחפשים מידות גדולות לגברים, ביג סייז היינו המושלם עבורכם עם מגוון רחב של בגדים יפים ועיצובים אלגנטיים שיכולים להתאים לכל סיטואציה. זה לא פשוט למצוא מידות גדולות, אך למעשה גם גברים גדולים במיוחד יכולים להראות אלגנטיים לא פחות מאנשים רזים או בעלי מבנה גוף קטן. אצלנו בחנות תמצאו מגוון רחב של בגדים במידות גדולות לגברים אצלנו הן לא מילים גסות ובזה אנו מתמקדים.

מידות גדולות לגבריםאנו הולכים בקו אופנתי, צעיר ואלגנטי. כבר שמעתם את המשפט - כל מה שאתם עושים בחיים, תעשו בגדול. בזה בדיוק אנחנו מתמקדים. הבגדים שאנו מוכרים עוזר לטשטש את המגבלות האופנתיות של גברים גדולים ולהפוך אותם לנוצצים ואלגנטיים במיוחד, עבור כל אירוע. אנשים קטנים יותר לא יבינו את הקושי, אך מי שצבר ניסיון עם מידות גדולות, מכיר את התסכול כאשר חולצה XXL מתגלה כקטנה מדי. אפילו אם מדובר על גזרה צרה יותר, אנו מיד נהיה מתוסכלים מכך ונאשים את עצמנו.

אך לא עוד - אצלנו, הגברים לובשים בגדים המתאימים במיוחד למידותיהם ואף זוכים בעזרת הגזרה המיוחדת והעיצוב המתחשב, למראה מחמיא ומפרגן הרבה יותר מאשר בגדים שלא מיועדים במיוחד להם והרבה פעמים "משמינים" אותם.

 

כי גם לכם מגיע

כבר מזמן למדנו שאישה גדולה היא אישה חזקה, אישה נשית, אישה סקסית. אך מה איתנו הגברים?

הנשים כבר תפסו מזמן את הנישה של מידות גדולות, אך הגברים נותרו אי שם מאחור עם תדמית בחצי כוח ולא מספיק מקומות המיועדים לרכישה של הבגדים המיוחדים האלה. מעצבי בגדים לאופנת הנשים המלאות שמים דגש על הבלטת הנתונים המיוחדים של אותן נשים, אין כל סיבה לא לעשות זאת עבור גברים ולעצב בגדים שידגישו את היתרונות ויסתירו את חסרונות של משקל עודף.

להקטין את האדם פיזית, להגדיל אותו בכל בחינה אחרת

אצלנו הגוונים והגזרות מתאימים במיוחד למידות הגדולות, במטרה ליצור אשליה או גזרה שתחמיא גם לאנשים גדולים במיוחד. צבעי הבגדים הסולידיים יותר, מאפשרים השגת מראה מינימלי, אשר לא גורם לגבר הגדול "לזעוק" בכל האזור, מה שגברים גדולים גם כך לא אוהבים במיוחד. הבגדים שלנו מכוונים אל האופי של האדם ולא אל הפיזיות שלו.

אמנם מדובר בפריט לבוש, אך במסר שאנו מעבירים בעזרת האופנה לאנשים מלאים, אנו מחזקים את בן האדם ועוזרים לו להראות במיטבו, גם כאשר הוא באופן אישי אינו מרגיש בנוח עם גופו ומעדיף להסתתר כמה שיותר. דגמי החולצות והמכנסיים שלנו יעזרו לו בתחושת הנוחות בעת החשיפה, ויחזקו את בטחונו העצמי כאשר יבחין בשינוי המדהים שחולצה אחת שמתאימה באמת - יוצרת.